Design

DESIGN ŠITÝ NA MÍRU

Vaše zahrada Vás nabíjí

Zahrada je váš soukromý kus ráje – místo kde relaxujete, kde trávíte čas se svými blízkými a rodinou. Každý detail by tak měl splňovat vaše očekávání a přání. Proto je v naší nabídce nepřeberná paleta krytin, jež uspokojí i ta nejnáročnější přání a představy.

Volit můžete z ušlechtilých přírodních dřevin, profesionálních wood-plastikových krytin, nebo z velkého množství umělých zatravnění. Každá terasa je pro nás unikátní realizací a vše je tak uzpůsobeno pro maximální radost z výsledku.

utajena-vyrivka

DESIGN 1 – ZPŮSOB UMÍSTĚNÍ krytu

V rovině s okolní terasou

Zapuštěný kryt

Pojízdné terasa svou konstrukcí nabízí dva druhy propojení s přímým okolím bazénu.

Často vyhledávaným řešením je spojení pojízdné terasy v jedné rovině s okolní krytinou. Vzniká tak čistá plocha s utajeným koupacím tělesem pod úrovní.

Terasa s podélným posuvem

DESIGN 2 – ZPŮSOB UMÍSTĚNÍ krytu

Vyvýšený kryt s krytinou

Jednoduchý kryt

​Oblíbená je však i varianta “na krytinu”, kdy Pojízdná terasa funguje jako vyvýšený kryt. Výška Pojízdné terasy s krytinou se v tomto případě pohybuje v rozmezí 0,214 – 0,314m.

SKLADANY-POSUV

DESIGN 3 – ZPŮSOB UMÍSTĚNÍ krytu

Skládaný kryt s krytinou

Skládaný kryt

​Oblíbená je však i varianta “na krytinu”, kdy Pojízdná terasa funguje jako vyvýšený kryt. Výška Pojízdné terasy s krytinou se v tomto případě pohybuje v rozmezí 0,214 – 0,314m.


DESIGN 4 – DRUHY A MATERIÁLY KRYTŮ

Krytina propojuje okolí

Dřevo, plast, dřevoplast a barevné varianty

Špičková konstrukce je záruka dlouho a bezvadně fungující konstrukce pojízdné terasy – to je nutný základ. Krytina je však prvek, který terasu propojuje s okolím, prvek jež propojuje uživatele se zahradou.

podelna-terasa

DESIGN 5 – DRUHY A MATERIÁLY KRYTŮ

Krytina splývá s okolím

Umělý trávník připadně kámen

Volbu materiálu krytiny doporučujeme zvažovat s ohledem na materiálové vlastnosti, dlouhodobou udržitelnost a samozřejmě dle osobních preferencí.

Doporučujeme návštěvu našeho showroomu, kde jsou všechny typy krytin k nahlédnutí a to i na denním světle – zajíce v pytli u nás nekoupíte.

pricny-posuv

krytiny-material-1

DESIGN 6 – PŘÍRODNÍ VARIANTY KRYTŮ

Ušlechtilé přírodní materiály

Vzhled, údržba, trvanlivost

Nabídka přírodních krytin je bohatá a čítá evropské, sibiřské, exotické i tepelně modifikované dřeviny. Při výběru doporučujeme zvažovat nejen vzhled krytiny, ale další faktory jako požadavky na údržbu a také samozřejmě předpoklady trvanlivosti jednotlivých druhů terasových prken. Rozpětí trvanlivosti je velké a pohybuje se v rozmezí 15 až 30 let.

DESIGN 7 – KOMPOZITNÍ VARIANTY KRYTŮ

Wood Plastic Composite (WPC)

Barva, udržitelnost

WPC, nebo-li “dřevoplast” je kompozitní materiál vyráběný částečně ze dřeva s přídavkem plastové složky. Jedná se tedy o uměle vytvořené “dřevo”, složené z 60% z kvalitní dřevité moučky doplněné z 40% polymerem, což poskytuje optimální poměr mezi těmito dvěma surovinami a zároveň poskytuje širokou barevnou škálu.

Výhody WPC

  • Odolný materiál se zárukou až 15 let na dřevokazné houby, hnilobu a hmyz
  • Ekonomicky výhodný díky nulové údržbě a žádným nátěrům
  • Stálobarevý
  • Přírodní vzhled a příjemný povrch
  • S minimálními povrchovými změnami materiálu
  • Bezpečný – protiskluzový, žádné třísky
  • Snadná a rychlá montáž terasy

Pokud v naší nabídce nenaleznete požadovaný druh kryti je možné objednat terasu zcela bez krytiny a po vlastní ose instalaci dodělat.


DESIGN 8 – Umělý trávník

Vždy zelený koberec

Zelená je tráva i umělý trávník

Umělé travní koberce mají mimořádně výhodný poměr cena / komfort a v našem případě hraje velmi pozitivní roli i váha, kdy travní koberce jsou tou nejlehčí formou krytiny. V naší nabídce naleznete příjemné travní koberce s delším vlasem, které jsou tkány hustě a jsou tak velmi pohodlné.

Travní koberce působí velmi realistickým dojmem, který může být umocněn béžovým vlasem mezi klasickým zeleným. Výška vlasu je obvykle 35 mm. A životnost? Výrobce deklaruje 15 let záruky! Ideální je však koberec prohlédnout osobně třeba na našem showroomu.


DESIGN 9 – Kolejnice

Neviditelná kolejnice v trávě

Možnosti ukotvení kolejnice

Speciální stavební postup nám umožňuje ukotvení kolejnic podúrovní pozemku. Kolejnice tak zcela splynou s okolím a nikterak neruší při užívání zahrady. Stavební přípravu uložení kolejnic tzv “do trávy” konzultujte s obchodním zástupcem Pojízdných teras.

POUŽITELNOST

Stáhněte si náš katalog

Nebo si rezervujte schůzku přímo v našem Showroom a zajděte si pro tištěnou verzi!

Autorizovaný statický výpočet

Bezpečná obsluha

100% česká výroba

Jednoduché ovládání

Aretace pohybu

Nadčasový design

Variabilita povrchových krytin

Automatický pohon

Variabilita barev

Přizpůsobení se rozměrům

Snadná údržba

Bez omezení dle lokality

Bez nutnosti odklízet sníh

Individuální možnosti

Dlouhá trvanlivost konstrukce

ŠŤASTNÍ MAJITELÉ

Ohlasy zákazníků

Iva Fruhlingova - zpěvačka

Iva Frühlingová

zpěvačka

"Tak co? Jaké bylo léto? My ho celé prokoupali v bazénu a jelikož nad ním máme pojízdnou terasu, tak jsme si užívali i když jsme se nekoupali. Častěji jsme se opalovali a hlavně jsem se nemusela bát o bezpečnost dětí nebo o našeho kocoura Garfielda, který vodu nesnáší."

Pojízdná terasa Iva Fruhlingová

Pojízdná terasa Iva Fruhlingová
Martina Pártlová

Martina Pártlová

zpěvačka

"Baví mě, že nemusím pokaždé uklízet lehátko ani barový stolek. A na terase mohu klidně zavřít oči, aniž bych se bála, že někdo spadne do vody. A netahám se s žádným zastřešením. Prostě jenom zmáčknu tlačítko!"

Pojízdná terasa Martina Pártlová

Pojízdná terasa Martina Pártlová

Jan Koller

Jan Koller

fotbalista

"Kdykoli když se s partnerkou podíváme z okna ven do zahrady, tak našemu výhledu nic nepřekáží. Naopak, díky pojízdné terase máme nádherný designový prvek, který dokonale ladí s okolní zahradou. "

Pojízdná terasa Jan Koller

SPOLUPRÁCE

Naši partneři

Naši partneři jsou pečlivě vybíráni na základě dlouholetých zkušeností, které jsme získali během naší spolupráce.

Poradíme Vám jak ušetřit náklady na pojízdnou terasu

Ideální doba realizace snižuje časovou i finanční náročnost projektu.